Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Choked (2020) me titra shqip
Choked (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Choked (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Choked (2020) ne gjuhen angleze
Një punonjëse banke, e rënduar nga borxhet e burrit të saj të papunë dhe ëndrrat e saj të parealizuara gjen një burim të fshehtë parash në dukje të pakufizuar në shtëpinë e saj.

Aktoret Kryesor
Komente