Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Chemical Hearts (2020) me titra shqip
Chemical Hearts (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Chemical Hearts (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Chemical Hearts (2020) ne gjuhen angleze
Në ditën e parë të vitit të fundit të gjimnazit, Henri Peixh takohet me studenten e transferuar, Grejs Taun, dhe duket sikur gjithçka është gati të ndryshojë. Kur Grejs dhe Henri përzgjidhen si kryeredaktorët e gazetës së shkollës, ai menjëherë tërhiqet nga vajza e re misterioze. Ndërsa mëson sekretin tronditës që i ka ndryshuar jetën asaj, ai e gjen veten duke u dashuruar me të, ose të paktën me personin që ai mendon se ajo është.

Aktoret Kryesor
Komente