Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Charlie’s Angels (2019) me titra shqip
Charlie’s Angels (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Charlie’s Angels (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Charlie’s Angels (2019) ne gjuhen angleze
Elena Houghlin është shkencëtare, inxhiniere dhe shpikëse e Calistos, një burim i qëndrueshëm energjie që do të revolucionarizojë mënyrën se si njerëzit përdorin fuqinë. Por kur teknologjia bie në duar të gabuara, Elena i kërkon ndihmë Agjencisë Townsend.

Aktoret Kryesor
Komente