Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Champion (2018) me titra shqip
Champion (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Champion (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Champion (2018) ne gjuhen angleze
Një mundës dore koreano-amerikan shkon në Korenë e Jugut për një turne dhe gjen një motër, për të cilën nuk dinte gjë.

Aktoret Kryesor
Komente