Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Center Stage: Turn It Up (2008) me titra shqip
Center Stage: Turn It Up (2008)

Kerko burime online per te shikuar filmin Center Stage: Turn It Up (2008) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Center Stage: Turn It Up (2008) ne gjuhen angleze
Një balerinë e vetë-trajnuar në rrugët e Detroitit bashkë me një grup hip-hopi ekstrem dhe me ndihmën e një ish lojtari hokei të kthyer tashmë në kërcimtar, ka ende mundësinë që ta bëjë ëndrrën e saj realitet, (të arrijë akademinë më prestigjioze të baletit në Nju Jork, etj...).

Aktoret Kryesor
Komente