Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Cats & Dogs 3: Paws Unite (2020) me titra shqip
Cats & Dogs 3: Paws Unite (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Cats & Dogs 3: Paws Unite (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Cats & Dogs 3: Paws Unite (2020) ne gjuhen angleze
Macja Guen dhe qeni Roxher janë agjentë sekretë të cilët fshehurazi mbrojnë dhe shpëtojnë botën pa e zbuluar kurrë njerëzit. Partneriteti i tyre është për shkak të Armëpushimit të Madh, i cili ka ndaluar armiqësinë e qenve dhe maceve për një dekadë.

Aktoret Kryesor
Komente