Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Castle in the Ground (2020) me titra shqip
Castle in the Ground (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Castle in the Ground (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Castle in the Ground (2020) ne gjuhen angleze
Pas vdekjes së parakohshme të nënës së tij, një i ri fillon të shoqërohet me fqinjën e tij karizmatike dhe përfshihet në botën e varësisë dhe dhunës. Njëkohësisht kjo lloj epidemie pushton dhe qytetin e tyre të vogël

Aktoret Kryesor
Komente