Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Captive State (2019) me titra shqip
Captive State (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Captive State (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Captive State (2019) ne gjuhen angleze
Vendosur në një lagje në Chicago, pothuajse një dekadë pas një pushtimi nga një forcë jashtë-tokësore, "Captive State" tregon jetën nga të dy anët e konfliktit - bashkëpunëtorët dhe rezistentët.

Aktoret Kryesor
Komente