Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi C U Soon (2020) me titra shqip
C U Soon (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin C U Soon (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin C U Soon (2020) ne gjuhen angleze
Xhimi njihet me Anunë në një faqe interneti takimesh dhe vendos të martohet me të. Nëna e Xhimit i kërkon kushëririt të tij Kevin, të zbulojë detaje në lidhje me Anunë. Tani është rradha e Kevin për të kërkuar të fejuarën e kushëririt të tij që zhduket pa lënë gjurmë, vetëm për të zbuluar të vërteta të errëta dhe tronditëse për të.

Aktoret Kryesor
Komente