Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Burn Out (2017) me titra shqip
Burn Out (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Burn Out (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Burn Out (2017) ne gjuhen angleze
Toni punon në një magazinë, por është i apasionuar pas motorit dhe më në fund, ka një mundësi për t’u bërë profesionist. Por Lejla, ish-gruaja dhe nëna e djalit të tij, është në borxhe me disa mafiozë. Për të ndihmuar atë, Toni do të duhet të rrezikojë jetën dhe pasionin...

Aktoret Kryesor
Komente