Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Regjia
Travis Knight

Regjizor: Travis Knight

Travis Knight was born in 1973 in Hillsboro, Oregon, USA. He is known for his work on Kubo and the Two Strings (2016), ParaNorman (2012) and Coraline (2009).
Shfleto te gjithe filmat e Travis Knight
Cover e Filmit
Filmi Bumblebee (2018) me titra shqip
Bumblebee (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Bumblebee (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Bumblebee (2018) ne gjuhen angleze
Gjate vitit 1987 kur Bumblebee është në arrati gjen strehë në një garazh në një qytet të vogël të plazhit të Kalifornisë. Aty njihet me një 18 vjeçare dhe të dy nisin një aventurë të mundimshme! Filmi në kinema do shfaqet me 21 Dhjetor 2018

Aktoret Kryesor
Komente