Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Soumendra Padhi


Shfleto te gjithe filmat e Soumendra Padhi
Cover e Filmit
Filmi Budhia Singh: Born to Run (2016) me titra shqip
Budhia Singh: Born to Run (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin Budhia Singh: Born to Run (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Budhia Singh: Born to Run (2016) ne gjuhen angleze
Filmi është një biografi për Budia Singun, vrapuesin më të vogël të maratonës në botë, historia e të cilit ngjalli debat dhe inspirim në të gjithë botën.

Komente