Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Broken Star (2018) me titra shqip
Broken Star (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Broken Star (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Broken Star (2018) ne gjuhen angleze
E braktisur nga miqtë dhe familja e saj dhe me karrierën në rrezik, ylli i filmave Markey Marlowe është sekuestruar në një dupleks me një pronar të përkohshëm i cili thjesht mund të jetë më i rrezikshëm se ajo.

Aktoret Kryesor
Komente