Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Brokeback Mountain (2005) me titra shqip
Brokeback Mountain (2005)

Kerko burime online per te shikuar filmin Brokeback Mountain (2005) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Brokeback Mountain (2005) ne gjuhen angleze
Historia e pamundur e dashurisë mes dy personave dhe jetët e tyre nëpër vite.

Aktoret Kryesor
Komente