Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Mark Andrews

Regjizor: Mark Andrews

Mark Andrews was born on September 12, 1968 in Los Angeles County, California, USA as Mark Elliott Andrews. He is known for his work on Rebelja (2012), Spider-Man (2002) and John Carter (2012).
Shfleto te gjithe filmat e Mark Andrews
Brenda Chapman

Regjizor: Brenda Chapman

Brenda Chapman was born on November 1, 1962 in Beason, Illinois, USA. She is known for her work on Rebelja (2012), The Prince of Egypt (1998) and Mbreti Luan (1994). She is married to Kevin Lima. They have one child.
Shfleto te gjithe filmat e Brenda Chapman
Cover e Filmit
Filmi Brave (2012) me titra shqip
Brave (2012)

Kerko burime online per te shikuar filmin Brave (2012) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Brave (2012) ne gjuhen angleze
Jemi në Skoci, në një kohë të hekurt dhe mitike. Merida është një harkëtare rebele dhe një vajzë e vrullshme e familjes mbretërore. Pas një zgjedhje të pamatur dhe të paqëllimshme, Merida sjell një rrezik për njerëzit e saj dhe detyrohet të hidhet në aksion për të vendosur gjërat në vendin e tyre.

Komente