Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Bounty Hunters (2016) me titra shqip
Bounty Hunters (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin Bounty Hunters (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Bounty Hunters (2016) ne gjuhen angleze
Historia e 5 gjuetarëve besnikë që ndjekin disa të arratisur për para, në Kinë, Hong Kong, Kore dhe Tailandë.

Komente