Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Born to Be Blue (2015) me titra shqip
Born to Be Blue (2015)

Kerko burime online per te shikuar filmin Born to Be Blue (2015) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Born to Be Blue (2015) ne gjuhen angleze
Lindur Për Të Qenë Blu është një risjellje e jetës së trumbetistit Çet Bejker në vitet ’60. Kur Çeti luan rolin e vetes së tij në një film për të, ndizet një romancë me aktoren kolege të tij, enigmatiken Xhejn. Produksioni i filmit ndërpritet kur Çetin kthehet ta ndjekë e shkuara dhe duket sikur ai nuk do të luajë kurrë më muzikë por Xhejni e sfidon që të bëjë një rikthim muzikor kundër të gjitha shanseve.

Aktoret Kryesor
Komente