Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Books of Blood (2020) me titra shqip
Books of Blood (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Books of Blood (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Books of Blood (2020) ne gjuhen angleze
Një udhëtim në territorin e paeksploruar dhe të ndaluar përmes tre historive të mbetura në hapësirë?? dhe në kohë.

Aktoret Kryesor
Komente