Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Body Cam (2020) me titra shqip
Body Cam (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Body Cam (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Body Cam (2020) ne gjuhen angleze
Kur ndalesa rutinë e një makine, rezulton në vdekjen e pashpjegueshme dhe mizore të kolegut të saj polic, Reneja është e vetmja që arrin të shikojë pamjet e incidentit. Ndërsa sulmet ndaj policëve shtohen, ajo përpiqet të kuptojë forcën e mbinatyrshme që qëndron pas tyre.

Aktoret Kryesor
Komente