Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Blood Brother (2018) me titra shqip
Blood Brother (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Blood Brother (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Blood Brother (2018) ne gjuhen angleze
Xheik Bening del nga burgu ps 15 vitesh dhe kërkon të hakmerret ndaj shokëve të fëmijërisë që e lanë pas. Por mbi të gjitha ai do të hakmerret ndaj "vëllait të gjakut" Soni Karson i cili tashmë është bërë polic.

Aktoret Kryesor
Komente