Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Blood and Money (2020) me titra shqip
Blood and Money (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Blood and Money (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Blood and Money (2020) ne gjuhen angleze
Një veteran në pension që gjuan në veri të Mainit ndesh në një grua të vdekur dhe një shumë të madhe parash.

Aktoret Kryesor
Komente