Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Bliss (2019) me titra shqip
Bliss (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Bliss (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Bliss (2019) ne gjuhen angleze
Një piktore e shkëlqyer që përballet me bllokimin më të keq krijues të jetës së saj, përpiqet me gjithçka që mundet për të përfunduar kryeveprën e saj, duke u përfshirë në një vorbull të drogës, seksit dhe vrasjeve në pjesën e fshehtë të qytetit të Los Angeles-it.

Aktoret Kryesor
Komente