Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Bleeding Steel (2017) me titra shqip
Bleeding Steel (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Bleeding Steel (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Bleeding Steel (2017) ne gjuhen angleze
Një agjent i forcave speciale është caktuar për të mbrojtur një shkencëtar dhe krijimin e tij nga një bandë e ligë.

Komente