Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Ryan Coogler

Regjizor: Ryan Coogler

Ryan Coogler was born on May 23, 1986 in Oakland, California, USA as Ryan Kyle Coogler. He is a director and writer, known for Creed (2015), Fruitvale Station (2013) and Black Panther (2018).
Shfleto te gjithe filmat e Ryan Coogler
Cover e Filmit
Filmi Black Panther (2018) me titra shqip
Black Panther (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Black Panther (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Black Panther (2018) ne gjuhen angleze
Vini re: Filmin do ta zëvendësojmë me titra shqip dhe do ta hedhim në kualitet HD, sapo të mundësohet diçka e tillë! T'Challa, pas vdekjes të së atit, Mbretit të Wakanda, rikthehet në shtëpi në kombin Afrikan të izoluar dhe të avancuar nga ana teknologjike, për të triumfuar në fron dhe për të marrë me të drejtë vendin e tij si mbret.

Komente