Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Black Box (2020) me titra shqip
Black Box (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Black Box (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Black Box (2020) ne gjuhen angleze
Një burrë vë re ndryshime të mëdha në mendjen e tij pas një aksidenti me makinë dhe fillon një trajtim eksperimental.

Aktoret Kryesor
Komente