Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Black (2005) me titra shqip
Black (2005)

Kerko burime online per te shikuar filmin Black (2005) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Black (2005) ne gjuhen angleze
Historia e vërtetë e një vajze shurdh-memece dhe të verbër, shpresa e vetme e së cilës ishte mësuesi i saj që e mësoi si të kuptonte botën e të dilte nga errësira. Një histori e ndjerë dhe mallëngjyese që të bën të njohësh kuptimin e vërtetë të dashurisë.

Aktoret Kryesor
Komente