Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Bird Box (2018) me titra shqip
Bird Box (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Bird Box (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Bird Box (2018) ne gjuhen angleze
Një grua dhe dy fëmijë ndërmarrin një udhëtim të rrezikshëm dhe duhet t'i bëjnë ballë çdo gjëje me sy të mbyllur.

Aktoret Kryesor
Komente