Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Bigfoot Family (2020) me titra shqip
Bigfoot Family (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Bigfoot Family (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Bigfoot Family (2020) ne gjuhen angleze
Babai përdor famën e tij të re për të luftuar kundër një kompanie të naftës në Alaskë, por kur ai zhduk djalin, nënën, një rakun dhe një ari drejtohen në Veri për ta shpëtuar atë.

Aktoret Kryesor
Komente