Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Bhavesh Joshi Superhero (2018) me titra shqip
Bhavesh Joshi Superhero (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Bhavesh Joshi Superhero (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Bhavesh Joshi Superhero (2018) ne gjuhen angleze
Historia e Bavesh Xhoshit, një superhero indian, që nis të përmbushë dëshirën e shokut të vrarë për të pastruar dhe reformuar vendin, duke u stërvitur dhe duke u shfaqur me një maskë.

Aktoret Kryesor
Komente