Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Beyond the Clouds (2017) me titra shqip
Beyond the Clouds (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Beyond the Clouds (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Beyond the Clouds (2017) ne gjuhen angleze
Duke u arratisur nga policia, Amir gjen ndihmë tek motra e tij Tara, e cila në përpjeke për ta ndihmuar përfundon në burg. Jeta e tyre ka qenë e mbushur vetëm me trishtim dhe papritmas një rreze shprese depërton përtej reve.

Aktoret Kryesor
Komente