Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Better Days (2019) me titra shqip
Better Days (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Better Days (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Better Days (2019) ne gjuhen angleze
Një gjimnaziste, që vuan bullizmin e bashkëmoshatarëve dhe një djalosh, që merret me punë të pista, akuzohen për vrasjen e një adoleshenteje. Çfarë historie i lidh bashkë, një studente të mirë dhe kriminel të vogël?

Aktoret Kryesor
Komente