Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Bernie The Dolphin (2018) me titra shqip
Bernie The Dolphin (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Bernie The Dolphin (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Bernie The Dolphin (2018) ne gjuhen angleze
Në plazhet e St. Agustinës, në Florida, fëmijët e familjes Rajan luftojnë për të mbrojtur mikun e tyre, delfinin Berni, që të bashkohet me familjen e tij dhe të mos i shkatërrohet shtëpia ku jeton.

Aktoret Kryesor
Komente