Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Berlin, Berlin (2020) me titra shqip
Berlin, Berlin (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Berlin, Berlin (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Berlin, Berlin (2020) ne gjuhen angleze
Jeta e Lolës në Berlin është po aq e ndërlikuarar sa gjithmonë. Pasi historia me Svenin, kushëririn e saj të dytë, mbaroi, ajo u lidh me shokun e saj të ngushtë, Hartin dhe tani janë gati të martohen. Por Sveni ka një tjetër plan.

Aktoret Kryesor
Komente