Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Becoming Zlatan (2015) me titra shqip
Becoming Zlatan (2015)

Kerko burime online per te shikuar filmin Becoming Zlatan (2015) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Becoming Zlatan (2015) ne gjuhen angleze
Dokumentari i fillimit dhe kulmit të karrierës së lojtarit të famshëm të futbollit Zlatan Ibrahimoviç.

Aktoret Kryesor
Komente