Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Barry Lyndon (1975) me titra shqip
Barry Lyndon (1975)

Kerko burime online per te shikuar filmin Barry Lyndon (1975) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Barry Lyndon (1975) ne gjuhen angleze
Një mashtrues irlandez fiton zemrën e një të veje të pasur dhe merr pozitën aristokratike të burrit të saj të vdekur në Anglinë e shekullit të 18-të.

Aktoret Kryesor
Komente