Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
  • Gjatesia 102 Minuta
  • Viti i publikimit 2010
  • IMDB 5.6
  • Komedi
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Ay Lav Yu (2010) me titra shqip
Ay Lav Yu (2010)

Kerko burime online per te shikuar filmin Ay Lav Yu (2010) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Ay Lav Yu (2010) ne gjuhen angleze
Një komedi Turke me shume batuta kur Ibrahimi vendose të kthehet në fshatin e ti të vogël me të dashurën e ti Xhesikën gjerat do marrin kah tjetër me thashetheme dhe intriga...

Aktoret Kryesor
Komente