Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Christian Sesma

Regjizor: Christian Sesma

Christian Sesma, already a successful restaurateur from Palm Springs, was inspired to pursue his passion for movies after reading Robert Rodriguez's 10 minute film school. That move led to his first no budget feature in 2005 with the drama/thriller titled 6:30 which was released domestically on VOD and DVD everywhere. Since then he has made eight ...
Shfleto te gjithe filmat e Christian Sesma
Cover e Filmit
Filmi AWOL-72 (2015) me titra shqip
AWOL-72 (2015)

Kerko burime online per te shikuar filmin AWOL-72 (2015) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin AWOL-72 (2015) ne gjuhen angleze
Një marins në zotërim të një informacioni sekret qeveritar, i shpallur në kërkim, ndiqet nga forcat speciale ruse, policia e Los Anxhelesit dhe nga një vrasës i rrezikshëm...

Komente