Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Await Further Instructions (2018) me titra shqip
Await Further Instructions (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Await Further Instructions (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Await Further Instructions (2018) ne gjuhen angleze
Janë Krishtlindjet dhe familja Milgram zgjohet duke parë se shtëpia e tyre është rrethuar nga një substancë e zezë e çuditshme. Diçka e madhe po ndodh jashtë shtëpisë së tyre por nuk dihet se çfarë. Aksident industrial, sulm terrorist, luftë bërthamore? Gjatë debateve të tmerrshme ata ndezin televizorin, të dëshpëruar për informacion. Në ekran shfaqet një mesazh ogurzi: "Rrini brenda dhe prisni udhëzime të mëtejshme". Teksa televizori shfaq mesazhe akoma më të liga, paranoja e tyre kthehet në një makabër.

Aktoret Kryesor
Komente