Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi At Eternity’s Gate (2018) me titra shqip
At Eternity’s Gate (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin At Eternity’s Gate (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin At Eternity’s Gate (2018) ne gjuhen angleze
Një vështrim në jetën e piktorit Vinsent van Gog gjatë kohës që ai jetoi në Arls dhe Auvers-sur-Oise, Francë.

Aktoret Kryesor
Komente