Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Ash Is Purest White (2018) me titra shqip
Ash Is Purest White (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Ash Is Purest White (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Ash Is Purest White (2018) ne gjuhen angleze
Në një qytet industrial në Kinë, një balerinë e re me emrin Kiao bie në dashuri me një mafioz të quajtur Bin. Kur lufta shpërthen midis bandave rivale, Kiao përdor një armë për të mbrojtur Binin dhe dënohet me 5 vjet burg. Por kur lirohet, asgjë nuk është si më parë.

Aktoret Kryesor
Komente