Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Artificial Paradises (2012) +18 me titra shqip
Artificial Paradises (2012) +18

Kerko burime online per te shikuar filmin Artificial Paradises (2012) +18 me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Artificial Paradises (2012) +18 ne gjuhen angleze
Dy shoqe vizitojnë një festival të madh në një plazh në Brazil dhe vendosin të bëjnë qejf. Ato rebelohen me muzikën, alkoolin, drogën dhe me pasditen e nxehtë që kalojnë bashkë. Ato takojnë gjithashtu një djalë të ri dhe gjërat nuk mund të shkojnë më mirë. A mund të zgjasë kjo parajsë?

Aktoret Kryesor
Komente