Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Pablo Fendrik

Pablo Fendrik is a director and writer, known for El Ardor (2014), La sangre brota (2008) and El asaltante (2007).
Shfleto te gjithe filmat e Pablo Fendrik
Cover e Filmit
Filmi Ardor (2014) me titra shqip
Ardor (2014)

Kerko burime online per te shikuar filmin Ardor (2014) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Ardor (2014) ne gjuhen angleze
Drejtësia e më të dobëtëve: Një njeri misterioz shfaqet nga pyjet argjentinase për të ndihmuar një fermer të varfër dhe vajzën e tij, të cilët kërcënohen nga një bandë mercenarësh të punësuar për t'i detyruar ata të shesin tokën e tyre dhe për t'i marrë pronën.

Komente