Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Mel Gibson

Regjizor: Mel Gibson

Mel Columcille Gerard Gibson was born January 3, 1956 in Peekskill, New York, USA, as the sixth of eleven children of Hutton Gibson, a railroad brakeman, and Anne Patricia (Reilly) Gibson (who died in December of 1990). His mother was Irish, from County Longford, while his American-born father is of mostly Irish descent. Mel and his family moved ...
Shfleto te gjithe filmat e Mel Gibson
Cover e Filmit
Filmi Apocalypto (2006) me titra shqip
Apocalypto (2006)

Kerko burime online per te shikuar filmin Apocalypto (2006) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Apocalypto (2006) ne gjuhen angleze
Mbretëria Maja këmbngulin krerët kyç, për ti zën robë disa fise tjera për ta ndertuar një tempull të ri por nje njeri bën një sakrific të çmuar për ta liruar veten dhe për ta shpetuar familjen e ti nga mbreteria maja.

Komente