Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Antebellum (2020) me titra shqip
Antebellum (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin Antebellum (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Antebellum (2020) ne gjuhen angleze
Autorja e suksesshme Veronika Henli, e gjen veten të ngujuar në një realitet të tmerrshëm dhe duhet të zbulojë misterin e frikshëm të asaj çfarë po ndodh, përpara se të jetë shumë vonë.

Aktoret Kryesor
Komente