Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Ant-Man and the Wasp (2018) me titra shqip
Ant-Man and the Wasp (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Ant-Man and the Wasp (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Ant-Man and the Wasp (2018) ne gjuhen angleze
Ndërkohë që Skot Lang përpiqet të gjej balancën midis të qenit një baba dhe një superhero, Houp Van Dajn dhe Doktor Hank Pim sjellin një mision urgjent, në të cilin Ant-Man duhet të bashkëpunoj me Grerëzën, për të zbuluar sekrete nga e shkuara e tyre. Vini re: Filmi del në kinema më datë 6 Korrik 2018!

Aktoret Kryesor
Komente