Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Amundsen (2019) me titra shqip
Amundsen (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Amundsen (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Amundsen (2019) ne gjuhen angleze
Jeta dhe veprat e ekspolruesit norvegjez, Roald Amundsen, njeriut të parë që vizitoi Polin e Jugut.

Aktoret Kryesor
Komente