Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi American Murder: The Family Next Door (2020) me titra shqip
American Murder: The Family Next Door (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin American Murder: The Family Next Door (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin American Murder: The Family Next Door (2020) ne gjuhen angleze
Në 2018, 38 vjeçarja Shanann Watts dhe dy fëmijët e saj u zhdukën në Kolorado. Me fakte të reja që mësoheshin, historia e një familje të thjeshtë u përhap në të gjithë botën...

Aktoret Kryesor
Komente