Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi American Hangman (2019) me titra shqip
American Hangman (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin American Hangman (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin American Hangman (2019) ne gjuhen angleze
Një person i paidentifikuar poston një video në kohë reale në media sociale, duke treguar se ka rrëmbyer dy të panjohur dhe ka ndërmend të vrasë një prej tyre përpara se të mbarojë dita. Qëllimi i tij është të mbajë një "gjyq" në internet. Ndërsa autoritetet kuptojnë çfarë po ndodh, bëhet e qartë se publiku online do të veprojë si gjykatës dhe juri.

Aktoret Kryesor
Komente