Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Emily Ting

Regjizor: Emily Ting

Emily Ting is a producer and director, known for Already Tomorrow in Hong Kong (2015), A Year and Change (2015) and The Kitchen (2012).
Shfleto te gjithe filmat e Emily Ting
Cover e Filmit
Filmi Already Tomorrow in Hong Kong (2015) me titra shqip
Already Tomorrow in Hong Kong (2015)

Kerko burime online per te shikuar filmin Already Tomorrow in Hong Kong (2015) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Already Tomorrow in Hong Kong (2015) ne gjuhen angleze
Një vajzë takohet me një djalë në Hong Kong dhe të dy bëjnë një shëtitje e cila do t'u shtrojë këtë pyetje: Çfarë ndodh kur takohesh me personin e duhur në kohë të gabuar?

Komente