Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi All the Boys Love Mandy Lane (2006) me titra shqip
All the Boys Love Mandy Lane (2006)

Kerko burime online per te shikuar filmin All the Boys Love Mandy Lane (2006) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin All the Boys Love Mandy Lane (2006) ne gjuhen angleze
Një grup nxënësish gjimnazi ftojnë Mendi Lejnin, një vajzë të pafajshme dhe të dëshirueshme, në një festë fundjave në një fermë të izoluar. Ndërkohë që festa vazhdon, numri i pjesëmarrësve fillon të zvogëlohet në mënyrë misterioze.

Aktoret Kryesor
Komente